Na sázence
Fotbal(62) HraKolik gólů?Další gól?
1X2-+1X2
Eintracht Frankfurt - Bayer 04 Leverkusen 0:0 2,70 3,60 2,35 1.5 5,00 1,14 2,05 20,00 1,75
+ 134
Aue - 1. FC Norimberk 90´ 4:3 1,00 15,00 150,00
+ 1
MSV Duisburg - 1. FC Kaiserslautern 70´ 3:0 3.5 2,50 1,45 2,45 2,50 3,25
+ 13
Súdán - Tanzanie 58´ 1:1 2,65 1,75 6,00 2.5 1,95 1,70 2,50 1,95 4,90
+ 14
Galatasaray - Sivasspor 45´ 2:0 1,05 9,75 35,00 2.5 5,25 1,14 1,90 5,25 2,55
+ 16
Royal Mouscron - Club Brugge 0:0 5,75 4,20 1,45 2.5 2,30 1,50 3,00 18,50 1,40
+ 22
Caen - Valenciennes FC 26´ 0:0 2,25 2,55 3,85 1.5 1,85 1,85 1,95 4,35 2,80
+ 27
ES Troyes AC - Le Mans UC 72 26´ 1:0 1,25 5,50 12,50 2.5 2,40 1,50 1,70 7,25 2,75
+ 27
FC Chambly Thelle - FC Sochaux 26´ 0:0 3,55 2,35 2,55 0.5 3,75 1,25 2,65 3,75 2,15
+ 26
Grenoble Foot 38 - US Orleans 25´ 0:0 2,00 2,85 4,15 1.5 2,15 1,60 1,75 5,75 2,80
+ 28
AC Ajaccio - Nancy 26´ 0:0 2,75 2,50 3,05 0.5 4,25 1,20 2,25 4,25 2,40
+ 26
LB Chateauroux - FC Paris 26´ 0:1 7,25 3,60 1,45 1.5 4,80 1,16 2,10 4,80 2,35
+ 26
Clermont Foot - Rodez Aveyron 26´ 0:0 1,80 2,80 5,25 1.5 2,05 1,70 1,65 5,00 3,30
+ 27
Chamois Niortais FC - EA Guingamp 26´ 0:0 3,90 2,90 2,00 1.5 2,35 1,55 2,65 6,50 1,75
+ 28
Athletic FC United - Sundsvall 70´ 1:0 1,35 3,60 12,50 1.5 1,80 1,80 5,00 1,80 2,70
+ 12
Young Violets Austria Vienna - Wacker 61´ 1:2 7,00 3,60 1,45 3.5 3,90 1,22 2,15 3,90 2,55
+ 14
BW Linz - FAC Team Wien 60´ 1:1 2,45 2,05 4,75 2.5 2,50 1,45 2,25 2,50 3,70
+ 13
Austria Klagenfurt - SV Horn 57´ 1:0 1,25 4,80 13,50 2.5 1,75 1,90 1,90 4,20 2,85
+ 15
Amstetten - SV Lafnitz 56´ 1:0 1,40 3,55 8,75 1.5 2,95 1,35 2,90 2,95 2,35
+ 15
Steyr - Austria Lustenau 58´ 2:1 1,60 3,50 5,75 3.5 4,60 1,16 2,60 4,60 1,95
+ 15
Aalborg - Odense BK 67´ 1:0 1,22 4,55 19,50 1.5 2,20 1,55 2,70 2,20 3,40
+ 11
Memmingen - TSV Buchbach 45´ 0:0 2,30 2,35 3,90 1.5 1,60 2,20 2,05 3,45 2,95
+ 10
Verl - TSV Alemannia Aachen 67´ 0:0 3,00 2,00 3,65 1.5 1,30 3,05 2,60 2,45 3,05
+ 10
Erfurt - Bischofswerdaer FV 08 70´ 3:0 3.5 2,30 1,55 2,13 2,30 4,75
+ 18
FC Bastia-Borgo - Red Star 93 Paris 25´ 0:1 5,70 3,85 1,55 1.5 5,35 1,12 1,95 5,35 2,28
+ 30
US Créteil - Dunkerque 25´ 0:1 8,50 3,90 1,42 1.5 5,35 1,12 2,28 5,35 2,00
+ 32
FC Villefranche - GFCO Ajaccio 26´ 1:0 1,10 7,20 15,00 1.5 4,75 1,15 1,50 4,75 3,90
+ 32
SO Cholet - AS Lyon-Duchère 2,63 2,94 2,74 1.5 2,75 1,39
+ 15
FC Aarau - Lausanne 24´ 0:3 39,00 13,50 1,01 4.5 3,85 1,20 2,40 15,00 1,60
+ 21
Neusiedl - SV Stripfing/Weiden 69´ 1:0 1,55 3,20 7,25 1.5 2,35 1,50 4,40 2,35 2,15
+ 9
Rapid Víden am. - SC Team Wiener Linien 69´ 1:1 1,95 2,10 9,25 2.5 2,30 1,50 1,90 2,30 6,75
+ 8
FC Marchfeld Donauauen - Ask-Bsc Bruck/Leitha 45´ 0:0 1,55 3,20 7,00 2.5 1,30 3,00 1,50 5,25 4,15
+ 10
Telstar - Almere City FC 24´ 1:0 1,55 4,00 5,00 2.5 3,10 1,30 2,05 11,00 1,90
+ 22
Jong FC Utrecht - Graafschap 25´ 0:0 3,95 3,80 1,70 2.5 2,10 1,65 2,50 16,00 1,55
+ 24
Eindhoven - NAC Breda 22´ 0:0 3,10 3,15 2,10 2.5 1,70 2,00 2,25 9,75 1,80
+ 24
Nijmegen - Jong PSV 25´ 0:0 1,45 4,00 6,00 2.5 1,75 1,90 1,40 11,00 3,35
+ 23
Jong AZ Alkmaar - Jong Ajax Amsterdam 25´ 1:0 2,30 3,80 2,50 3.5 2,25 1,55 2,65 18,50 1,50
+ 24
Cambuur - FC Oss 25´ 1:0 1,08 8,00 26,00 2.5 3,10 1,30 1,35 10,00 3,75
+ 23
Dordrecht - Helmond Sport 25´ 0:0 2,00 3,25 3,45 2.5 1,75 1,95 1,70 10,25 2,35
+ 24
Maastricht - Excelsior 24´ 0:0 2,40 3,35 2,55 2.5 1,85 1,85 1,90 12,00 2,00
+ 23
Go Ahead - Volendam 24´ 0:0 1,95 3,35 3,40 2.5 1,75 1,95 1,70 10,50 2,35
+ 24
Den Bosch - Roda Kerkrade 25´ 0:0 1,80 3,45 3,90 2.5 1,75 1,95 1,60 10,50 2,55
+ 24
Westerlo - Lokeren 0:0 1,60 3,70 4,60 1.5 3,35 1,25 1,50 11,75 2,80
+ 21
IK Frej - Halmstad 70´ 0:3 3.5 2,20 1,55 2,95 2,20 3,10
+ 13
Brno - Slovan Varnsdorf 69´ 3:1 4.5 2,55 1,40 1,75 2,55 6,50
+ 7
Dinamo Bukurešt - CS Gaz Metan Medias 45´ 1:0 1,35 3,90 10,50 1.5 3,90 1,22 2,20 3,90 2,50
+ 11
Crvena Zvezda Belehrad - RAD Belehrad 22´ 1:0 1,01 24,00 43,00 2.5 3,90 1,20 1,15 14,75 6,50
+ 31
Wisla Krakov - Piast Gliwice 0:0 2,75 3,15 2,35 1.5 3,80 1,20 2,05 13,25 1,90
+ 22
Stal Mielec - Sandecja Nowy Sacz 68´ 2:1 1,16 5,25 28,00 3.5 2,10 1,60 2,50 2,10 4,10
+ 8
Cork City - Dundalk FC 0:0 7,25 4,30 1,35 1.5 3,30 1,25 3,65 12,25 1,35
+ 31
St. Patrick´s - Bohemians 0:0 2,50 2,95 2,75 1.5 2,50 1,45 2,00 7,50 2,15
+ 31
UC Dublin - Shamrock Rovers 0:0 12,75 6,00 1,16 2.5 2,30 1,50 4,75 19,75 1,20
+ 30
FC Dunav Rousse - Etar 1924 Veliko Tarnovo 68´ 0:0 4,00 1,60 4,40 1.5 1,12 5,25 3,60 1,70 3,90
+ 7
Ismaily - El Hodood 23´ 0:0 1,75 3,10 4,65 1.5 2,20 1,60 1,60 6,25 3,05
+ 21
AL Ittihad Kalba - Fujairah FC 69´ 1:0 1,35 3,85 12,50 2.5 1,25 3,35 3,15 2,30 2,70
+ 9
FC Suederelbe - Bramfelder SV 25´ 0:1 2,90 4,05 2,05 3.5 2,30 1,55
+ 23
Al-Shabab - AL Arabi 67´ 0:0 5,00 1,90 2,55 2.5 1,04 8,00 4,10 2,25 2,35
+ 9
AL Ahli Jeddah - Al Taawon 66´ 2:1 1,25 4,35 14,75 3.5 2,35 1,50 2,75 2,35 3,05
+ 13
FV Engers 07 - Am. Kaiserslautern 66´ 0:0 4,40 2,13 2,60 1.5 1,35 2,95 3,35 2,65 2,25
+ 12
Am. Ingolstadt - FC Ismaning 46´ 1:0 1,20 5,70 15,00 2.5 2,10 1,65 1,65 5,35 2,95
+ 17
Rsc Anderlecht - Club Brugge 24´ 1:0 1,00 14,00 70,00 3.5 2,95 1,35 1,10 23,00 6,00
+ 28
Standard Femina De Lige - KAA Gent 22´ 0:0 1,33 5,00 8,00 2.5 2,10 1,65 1,30 15,00 3,50
+ 39
Tenis(8) HraSázka na sadyDalší hra?
121212
Monika Kilnarova - Anna Danilina 3. set 4:4 2,20 1,60 9 1,65 2,10
+ 12
Nick Chappell - Michael Geerts 3. set 1:3 7,50 1,05 5 1,70 2,00
+ 19
Bastian Malla - Juan Manuel Cerundolo 3. set 4:3 1,55 2,25 8 2,85 1,37
+ 20
Isaiah Strode - Tigre Hank 2. set 5:1 1,47 2,50 2 1,00 20,00 7 1,53 2,30
+ 13
Lamens S / Melnikova M - Tjandramulia O / Zacarias M 2. set 2:3 1,35 2,85 2 2,25 1,55 6 2,10 1,65
+ 7
Hady Habib - Jordi Arconada 2. set 0:1 7,00 1,06 2 4,75 1,15 2 15,00 1,00
+ 25
Lorraine M Guillermo - Fernanda Contreras Gomez 1. set 2:2 3,00 1,33 1 2,85 1,37 5 3,00 1,33
+ 23
Martinez Hernandez M F / Piedra L - Anttila A / Mar T 1. set 0:1 2,05 1,65 1 2,30 1,50 2 1,65 2,05
+ 9
Lední hokej(26) HraKolik gólů?Další gól?
1X2-+1X2
Geneve Servette HC - Lausanne Přestávka po 1. třetině 1:0 1,58 3,90 4,45 5.5 1,40 2,70 1,80 13,00 1,85
+ 15
Bern - Lugano Přestávka po 1. třetině 1:2 2,95 3,55 2,00 5.5 3,20 1,30 1,60 13,00 2,15
+ 19
Langnau - Ambri Piotta 2. třetina 1:2 3,80 3,65 1,73 5.5 2,70 1,40 1,75 11,00 1,97
+ 16
Zug - Rapperswil 20´ 1:3 4,10 4,20 1,70 7.5 2,20 1,60 1,45 41,00 2,55
+ 32
HCC La Chaux-De-Fonds - Langenthal Přestávka po 1. třetině 0:1 5,20 4,20 1,45 5.5 1,55 2,30
+ 12
EHC Olten - EHC Winterthur Přestávka po 1. třetině 3:0 7.5 1,85 1,85
+ 9
GCK Lions - HC Ajoie 1. třetina 1:1 4,45 4,65 1,47 7.5 1,40 2,70 2,42 23,00 1,45
+ 10
Adler Mannheim - Augsburger Panthers 22´ 3:2 1,25 5,50 8,50 8.5 2,10 1,60 1,45 41,00 2,45
+ 31
Düsseldorfer Eg - Eisbären Berlin 24´ 1:0 1,50 3,85 6,25 4.5 1,55 2,25 1,75 26,00 2,00
+ 34
Krefeld Pinguine - EHC Wolfsburg 25´ 0:1 5,00 3,95 1,55 4.5 1,75 1,90 1,90 33,00 1,80
+ 35
Kölner Haie - Schwenninger Wild Wings 23´ 0:0 1,75 3,45 4,05 4.5 1,30 3,25 1,55 21,00 2,35
+ 37
Iserlohn Roosters - ERC Ingolstadt 22´ 0:2 12,75 6,00 1,18 4.5 2,95 1,35 2,00 32,00 1,75
+ 36
Thomas Sabo Ice Tigers - Fischtown Pinguins Bremerhaven 25´ 2:0 1,12 7,50 16,25 4.5 2,55 1,45 1,60 25,00 2,25
+ 35
HK SZ Olimpija - Ritten Sport Renon 14´ 0:1 4,65 4,70 1,50 4.5 3,10 1,30 1,90 42,00 1,70
+ 36
HC Sochi - Sibir Novosibirsk 51´ 1:4 5.5 2,05 1,65 3,50 2,05 2,85
+ 23
Graz 99Ers - EHC Liwest Black Wings Linz 36´ 3:0 1,01 12,75 25,00 4.5 2,75 1,35 1,85 8,00 2,30
+ 33
KAC Klagenfurt - EC VSV 38´ 0:0 2,25 2,55 3,60 2.5 1,50 2,40 1,85 6,50 2,40
+ 24
EV Vienna Capitals - HC Twk Innsbruck Die Haie 32´ 3:1 1,04 10,50 25,00 6.5 2,05 1,65 1,50 15,75 2,65
+ 29
HC Vita Hasten - Kristianstads IK 40´ 1:0 1,30 4,05 14,50 2.5 1,85 1,85 1,75 5,25 2,80
+ 28
Almtuna IS - Tingsryd 40´ 2:2 2,85 2,40 2,90 5.5 2,30 1,55 2,20 4,85 2,20
+ 22
Sodertalje SK - IF Björklöven 40´ 1:2 15,00 3,90 1,30 4.5 1,75 1,95 2,70 5,00 1,80
+ 16
Pardubice - Trinec 60´ 5:2
+ 0
Rouen Dragons - HC Amiens Somme 15´ 1:0 1,18 6,75 11,75 4.5 2,40 1,50 1,40 42,00 2,60
+ 35
Grenoble Mh38 - Nice HC 18´ 1:0 1,10 8,00 16,00 5.5 1,70 2,00 1,35 42,00 2,90
+ 23
Anglet Hormadi - Angers Asg 0:0 2,35 4,05 2,25 4.5 2,55 1,45 1,85 44,00 1,80
+ 41
HC Ryazan - Chelmet Chelyabinsk 65´ 1:1
+ 1
Basketbal(7) HraBody/čtvrtinaKolik bodů?
1X2+-+-
Olympiakos Pireus - BC Zenit St Petersburg 0:0 1,16 4,45 1 / 37.5 1,60 2,05 152.5 1,70 2,05
+ 41
SC Rasta Vechta - Medi Bayreuth 0:0 1,35 2,75 1 / 39.5 1,70 1,90 157.5 1,60 2,05
+ 41
Gravelines Grand Fort BCM - ES Chalon Sur Saone 14´ 29:24 1,25 3,35 2 / 40.5 1,60 2,05 159.5 1,65 2,00
+ 38
Mega Vizura - KK Zadar 26:20 1,25 3,40 2 / 41.5 1,65 2,00 182.5 1,70 2,05
+ 37
Real Canoe NC - CB Granada 11´ 23:19 2,35 1,50 2 / 35.5 1,60 2,05 150.5 1,60 2,10
+ 36
Trefl Sopot - Spojnia Stargard 33´ 53:55 1,65 2,00 4 / 37.5 1,75 1,85 140.5 2,20 1,55
+ 27
Pallacanestro Orzinuovi - Poderosa Pallacanestro Montegranaro 0:0 2,15 1,55 1 / 36.5 1,55 2,15 149.5 1,65 2,00
+ 41
Volejbal(6) HraBody/setSázka na sady
1X2+-12
Tourcoing VB Lille Metropole - Toulouse Spacers VB 1. set 20:19 1,15 4,55 1 / 46.5 1,22 3,40 1 1,18 4,10
+ 12
AS Cannes Vb - Tours VB 1. set 20:16 1,70 2,00 1 / 44.5 1,40 2,60 1 1,04 7,50
+ 14
Nantes Reze Metropole - Stade Poitevin Poitiers 0:0 2,65 1,40 1 / 43.5 1,30 3,00 1 2,40 1,50
+ 13
Le Cannet VB - AS Saint Raphael VB 1. set 23:23 1,05 7,00 1 1,35 3,00
+ 3
Pays D'aix Venelles - Beziers VB 1. set 25:20 1,80 1,85 2 / 43.5 1,30 2,90 2 2,20 1,55
+ 18
Siodemka Legionovia Legionowo - Chemik Police 1. set 13:11 5,75 1,09 1 / 45.5 1,30 2,85 1 2,20 1,55
+ 16
Házená(8) HraGóly/poločasKolik gólů?
1X2+-+-
TV Hüttenberg - EHV Aue 33´ 12:13 2,25 5,00 2,00 50.5 2,75 1,35
+ 8
Alpla HC Hard - Sparkasse Schwaz Handball Tirol 54´ 24:24 1,95 2,75 3,95 53.5 1,90 1,70
+ 4
HC Linz Ag - Bregenz Handball 57´ 23:27 53.5 2,10 1,60
+ 3
Reale Ademar - Naturhouse La Rioja 60´ 34:30
+ 0
Önnereds HK - IFK Skövde HK 57´ 28:19 50.5 2,15 1,55
+ 3
Ystads IF HF - HK Varberg 35´ 19:13 53.5 1,30 2,85
+ 5
KIF Kolding - Ribe-Esbjerg HH 56´ 25:25 3,00 2,45 2,55 54.5 1,85 1,75
+ 4
Pontault Combault - Massy Essonne Handball 0:0 1,70 7,50 2,50 24.5 1,40 2,60 51.5 1,55 2,20
+ 15
Ragby(1) HraBody/poločasKolik bodů?
1X2+-+-
Biarritz Olympique - AS Beziers Herault 24´ 3:13 2,75 24,00 1,40 25.5 1,65 1,95 39.5 1,30 2,90
+ 16
Snooker(2) HraFrame Winner
1X212
Pengfei T. - Ford T. Zápas zahájen 0:1 2,85 1,35 2 2,30 1,50
+ 8
Allen M. - Walker L. Zápas zahájen 1:0 1,05 7,25 2 1,35 2,75
+ 8
Futsal(1) HraKolik gólů?Další gól?
1X2-+1X2
Mělník - AC Sparta Praha 0:0 10.5 2,20 1,50 3,40 20,00 1,22
+ 13
eSports Counter-Strike(2) Hra
1X2
Natus Vincere - Windigo Map 2 11:9
+ 4
Asterion Csgo - THE Untouchables Map 1 2:3 2,15 1,65
+ 2
Ukázat
Příští eventy (48) Liga Hra
1 x 2
18.10., 16:40 Axelsen V. - Antonsen A. Denmark Open Muži
18.10., 17:00 Momota K. - Gemke R. Denmark Open Muži
18.10., 17:20 Chen L. - Chou T. Denmark Open Muži
18.10., 19:30 Drochtersen/Assel - SV Werder Bremen II Německo regionální liga Sever
18.10., 19:55 Fung S / Jandric T - Weedon K-A / Williford K ITF Mexiko ženy
18.10., 20:20 Nikola Milojevic - Andrey Rublev ATP Moscow
18.10., 20:30 Guido Pella - Ugo Humbert ATP Antwerp 2,20 1,60
18.10., 20:30 Matias Soto - Aidan Mchugh ITF USA muži 1,90 1,70
18.10., 20:30 Catherine Harrison - Katie Swan ITF USA ženy 2,90 1,30
18.10., 20:30 Ladies Genk - Oud-heverlee Leuven Belgie Superligové ženy 1,05 10,25 21,00
Pro tento výběr nebyly nalezeny žádné eventy.